עמוד המלצות 

  ...ביקשנו מלקוחה שלנו לספר על חווית השיפוצים שבוצעו ב 2 הדירות שלה  

שיפוץ ראשון- דירת 4 חדרים בראשון לציון:
חיפשנו לשדרג קצת את הדירה לפני מכירה והגענו לליאור במקרה דרך קופון שנקרה בדרכנו. הוא הגיע מהר מאוד לבחינה של הבית, מתן הצעת מחיר וטיפים עיצוביים. היה מאוד כנה לגבי דברים שכדאי או לא כדאי לעשות בבית כדי לתת לנו מקסימום תמורה עבור ההשקעה שלנו. הוא אף נתן לנו טיפים של דברים שאנחנו יכולים לעשות לבד על אף שהיה יכול להציע שהוא יעשה את העבודה. מהמפגש הראשון עשה רושם של אדם מאוד אמין ונחמד אבל נשארתי סקפטית לאור לא מעט אכזבות מול בעלי מקצוע בתחום בעבר. החלטנו על צבע בכל הבית כולל משקופים וריצוף מחדש. חייבת לומר שהופתעתי לטובה בכל הרמות. הוא הגיע כל בוקר עם עובדים אפילו לפני השעה שקבענו ונכח פיזית במקום לאורך כל היום. כמו כן היתה בינינו תקשורת כל הזמן והוא עדכן אותנו בהתקדמות. הוא לא זז בשקל מהצעת המחיר הראשונה שנתן לנו (שהיתה מאוד הוגנת מלכתחילה) ולא המציא כל מיני דברים "על הדרך" ש"נאלץ לעשות" כמו בעלי מקצוע אחרים. עוד דבר שייאמר לזכותו היא העובדה שעמד בזמנים שסוכמו. וכמובן הכי חשוב העבודה היתה ממש טובה והבית עבר שינוי מן הקצה אל הקצה. הוא ידע בדיוק מה זקוק על מנת לשדרג אותו. קיבלנו מחמאות בלי סוף והצלחנו למכור במחיר שתכננו. לסיכום, עד לעבודה עם ליאור שיפוץ מבחינתי היה מילה גסה ומשהו שאני מגיעה אליו עם רגליים רועדות אבל בזכותו כשחיפשתי דירות ידעתי שאני יכולה להיות רגועה במידה ואני זקוקה לשיפוץ.

שיפוץ שני- דירת 4 חדרים בנס ציונה:
לשיפוץ הזה כבר הגענו בביטחון רב לאחר הניסיון שהיה לנו עם ליאור בדירה הקודמת. היינו זקוקים לצבע ולפתיחת מסתור כביסה (הגדלת חדר השירות). קבעתי עם ליאור מבעוד מועד כחודש מראש אך לצערי היה לי עיכוב בקבלת מפתח. ליאור גילה סבלנות והרגיע אותי שכשאקבל את המפתח הוא יהיה שם ושיספיק הכל בשלושה ימים. ואכן כך היה. לא רק שהתייצב עם חיוך כשהייתי זקוקה לו (על אף דחיות חוזרות ונשנות), הם עשו עבודה נהדרת: הצבע נראה מצויין ויש לי חדר נוסף בבית! תענוג! העבודה היתה לא פשוטה מאחר והיה צורך בהגבהה של הרצפה ובכך נאלצו לעשות דברים שלא תכננו אך ליאור לא ביקש תוספת במחיר בגינם. שוב, כמו בפעם הקודמת: עשה עבודה מעולה, עמד בתקציב ובזמנים.

כל כך נדיר למצוא אדם אמין כל כך בתחום הפרוץ הזה. אין לי מספיק מילים כדי להודות על תחושת הביטחון והליווי בשני הפרוייקטים. שיפוץ זו בדרך כלל תקופה מורטת עצבים אבל עם ליאור החוויה היתה אחרת לגמרי. אין ספק שאמליץ עליו לכל אחד וכמובן אקח אותו לשיפוצים הבאים.

תודה רבה!
מיטל ואלרן אלטמן
 

.....................

לפני

אחרי

אחרי

המלצה 2

הגעתי דרך קופון באתר שלכם

לליאור כהן (050-6986956) שהציע שירותי צביעה לבית

כבר בשיחה הטלפונית נתגלה כאדם נעים

הבטיח להתקשר במידה ויתפנה מועד לפני החג

יומיים לפני ועמד במילתו

דייק בהגעה ובלוח הזמנים והוא והצוות

צבעו את הבית  לשביעות רצוננו המלאה !

משפחת גיבר, שוהם

.....................

אחרי

לפני

המלצה 3

הגעתי לליאור דרך המלצה של חבר שביצע צביעה לבית פרטי והיה מרוצה, קבענו פגישה והוא פירט לי את כל שלבי העבודה, הוא עשה עבודה טובה ובאיכות גבוהה. העמידה שלו בזמנים היתה טובה מאוד. בסך הכל הייתי מאוד מרוצה והייתי חוזר אליו לעבודה נוספת. אני ממליץ עליו לגמרי!

אלי זית, ישוב קדימה

.....................

אנחנו משפחת עיני ממעלה החמישה בראשל״צ, יצאנו השבוע מאוד מרוצים משירותיו של ליאור  בצביעת ביתנו מבחוץ ומבפנים, בתקופה שמאוד קשה למצא בעלי מקצוע אמינים וטובים שמחנו לפגוש בבחור אמין ומקצועי מאוד שביצע גם עבודות נוספות מיוזמתו וללא דרישה לתמורה נוספת והכל במחיר הוגן ובדיוק בלוח הזמנים שעליו התחייב. 

נשמח להמליץ ולהשתמש בשרותיו בעתיד.

Sagit Einy,

S.netanel

המלצה 4

לפני

אחרי

אחרי

לפני

.....................